Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu i współpracy z największymi dystrybutorami i producentami urządzeń fiskalnych w Polsce mamy stabilną i ugruntowaną pozycję na rynku. Owocuje to dostępem do najnowocześniejszych pozycji znajdujących się w ofercie w atrakcyjnych cenach. Obecnie najnowsze kasy fiskalne są ergonomiczne, ekologiczne (energooszczędne, jednorolkowe z nowoczesnymi akumulatorami) i łatwe w obsłudze.

Proszę kliknąć w logo producenta/dystrybutora, aby zobaczyć szczegółowe informacje na jego temat:

Incotex Innova Elzab

 

Novitus - nowoczeskne kasy fiskalneMarka Novitus to przede wszystkim kasy fiskalne i drukarki fiskalne znane zarówno w Polsce jak i za granicą. Kasy i drukarki fiskalne omawianej marki są najchętniej kupowanymi urządzeniami fiskalnymi w Polsce. Novitus jest liderem (ponad 720 tysięcy sprzedanych kas fiskalnych) w dostarczaniu rozwiązań technologicznych na potrzeby handlu, logistyki i usług. Marka Novitus cały czas się rozwija, wprowadza innowacyjne technologie z zakresu informatyki i elektroniki wykorzystywane w kasach i drukarkach fiskalnych, identyfikacji i wag elektronicznych.

Kolejnymi zaletami Novitusa są wysoka jakość i gęsta sieć dystrybucji oraz serwisu. Urządzenia Novitus służą z powodzeniem zarówno w małych punktach handlowych jak i w potężnych firmach (hipermarketach). Przykładowe przedsiębiorstwa korzystające z rozwiązań marki Novitus: sklepy, bazary, sprzedaż mobilna, apteki, hurtownie, stacje paliw, sieci sprzedaży prasy, zakłady produkcyjne, restauracje, fast food'y, hotele, indywidualne przedsiębiorstwa (prawnicy, lekarze, taksówkarze).

Marka Novitus należy do firmy Comp S.A.

Odwiedź nasz sklep: Kasy fiskalne Novitus

 

Kasy fiskalne PosnetPOSNET Polska S.A. od ponad 20 lat dostarcza rozwiązania fiskalne na rynek polski. Oprócz kas i drukarek fiskalnych POSNET dostarcza także rozwiązania dla usług i handlu. Są to między innymi wagi sklepowe i magazynowe, skanery kodów kreskowych, monitory dotykowe, drukarki paragonowe. Posnet to także kompletne rozwiązania dla stanowiska kasowego. Główne zalety urządzeń POSNET to między innymi nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne, wytrzymałość produktów, ergonomia i nowoczesny design.

Posnet to dobrze zorganizowana sieć dystrybucyjna i serwisowa: 6 oddziałów, 4 przedstawicielstwa regionalne, sieć około 1700 autoryzowanych dealerów w całej Polsce.

Odwiedź nasz sklep: Kasy fiskalne Posnet

 

Kasy fiskalne FarexEdata Polska Sp. z o.o. (wcześniej Farimex Polska Sp. z o.o.) prowadzi sprzedaż i serwis kas i drukarek fiskalnych. Produkty markowane są nazwami "Telestar", "Elemis" oraz, najnowsza z nich, "Farex". Firma Edata Polska należy do tureckiej firmy Edata International wchodzącej w skład międzynarodowej grupy kapitałowej AKFA Holding.

Urządzenia firmy Edata sprzedawane są w wielu krajach europejskich (Włochy, Węgry, Grecja, Rumunia, Serbia, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra), w Turcji oraz w krajach afrykańskich (m.in. Etiopia, Kenia, Rwanda, Zimbabwe, Tanzania).

Odwiedź nasz sklep: Kasy fiskalne Farex

 

Sharp - kasy fiskalnePoczątki obecnie olbrzymich firm mogą być niepozorne i skromne. Początkowo firma SHARP obrała sobie za cel wynalezienie "zawsze ostrego ołówka" (wtedy firma nazywała się "Ever Sharp Pencil" - 1915r.)- ołówka mechanicznego. Od tego pierwotnego założenia firma Pana Hayakawa była utożsamiana z konsekwentnym dążeniem do celu. Nawet dziś firma Sharp nadal pamięta o początkach i jest wierna swoim zasadom. Głównym celem jest poprawa jakości życia ludzi poprzez stosowanie najnowocześniejszych technologii i zaangażowanie w innowacyjność, jakość, ochronę środowiska, rzetelność i estetykę.

Historia firmy Sharp charakteryzuje się licznymi wynalazkami i patentami. Produkty marki SHARP charakteryzują się wysoką jakością wykonania, ergonomią, zastosowaniem nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań.

Odwiedź nasz sklep: Kasy fiskalne Sharp

 

Emar - urządzenia fiskalnePolska firma Emar usytuowana pod Warszawą od ponad 20 lat dostarcza innowacyjne urządzenia fiskalne (kasy, drukarki, bileterki). Firma Emar kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość swoich urządzeń. Zgodnie z tym założeniem wdrożono System Zarządzania Jakością wg ISO 9001:2009, który zapewnia właściwą realizację wszystkich procesów biznesowych wpływających na podnoszenie jakości urządzeń i usług (nie zapominając przy tym o dbaniu o środowisko naturalne oraz bezpieczeństwie pracy).

Odwiedź nasz sklep: Kasy fiskalne Emar

 

Incotex - kasa fiskalna MercuryIncotex Polska to firma wchodząca w skład rosyjskiego holdingu INCOTEX. Polski oddział powstał w 2006 roku. Flagowym produktem firmy Incotex jest kasa fiskalna Mercury. Charakteryzuje się przede wszystkim atrakcyjną ceną.

Holding Incotex uzyskał w 2004 roku certyfikat ISO 9001:2000.

Odwiedź nasz sklep: Kasa fiskalna Mercury

 

Kasy i drukarki fiskalne InnovaFirma INNOVA powstała w 2001 roku i od początku swojej działalności charakteryzuje się innowacyjnością i wysoką jakością swoich urządzeń. Głównymi założeniami firmy są tworzenie intuicyjnych urządzeń oraz jak najlepsza jakość i ergonomia użytkowania.

Obecnie INNOVA S.A. jest jednym z liderów rynku nowoczesnych urządzeń fiskalnych w Polsce.

Odwiedź nasz sklep: Kasy fiskalne Innova

 

Kasy fiskalne ElzabFirma Elzab jest obecna na rynku urządzeń fiskalnych od ponad 20 lat.

Odwiedź nasz sklep: Elzab