Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu i współpracy z największymi dystrybutorami i producentami urządzeń fiskalnych w Polsce mamy stabilną i ugruntowaną pozycję na rynku. Owocuje to dostępem do najnowocześniejszych pozycji znajdujących się w ofercie w atrakcyjnych cenach. Obecnie najnowsze kasy fiskalne są ergonomiczne, ekologiczne (energooszczędne, jednorolkowe z nowoczesnymi akumulatorami) i łatwe w obsłudze.

Proszę kliknąć w logo producenta/dystrybutora, aby zobaczyć szczegółowe informacje na jego temat:

Incotex Innova

   


 

Novitus - nowoczeskne kasy fiskalneMarka Novitus to przede wszystkim kasy fiskalne i drukarki fiskalne znane zarówno w Polsce jak i za granicą. Kasy i drukarki fiskalne omawianej marki są najchętniej kupowanymi urządzeniami fiskalnymi w Polsce. Novitus jest liderem (ponad 720 tysięcy sprzedanych kas fiskalnych) w dostarczaniu rozwiązań technologicznych na potrzeby handlu, logistyki i usług. Marka Novitus cały czas się rozwija, wprowadza innowacyjne technologie z zakresu informatyki i elektroniki wykorzystywane w kasach i drukarkach fiskalnych, identyfikacji i wag elektronicznych.

Kolejnymi zaletami Novitusa są wysoka jakość i gęsta sieć dystrybucji oraz serwisu. Urządzenia Novitus służą z powodzeniem zarówno w małych punktach handlowych jak i w potężnych firmach (hipermarketach). Przykładowe przedsiębiorstwa korzystające z rozwiązań marki Novitus: sklepy, bazary, sprzedaż mobilna, apteki, hurtownie, stacje paliw, sieci sprzedaży prasy, zakłady produkcyjne, restauracje, fast food'y, hotele, indywidualne przedsiębiorstwa (prawnicy, lekarze, taksówkarze).

Marka Novitus należy do firmy Comp S.A.

Odwiedź nasz sklep: Kasy fiskalne Novitus

 

Kasy fiskalne PosnetPOSNET Polska S.A. od ponad 20 lat dostarcza rozwiązania fiskalne na rynek polski. Oprócz kas i drukarek fiskalnych POSNET dostarcza także rozwiązania dla usług i handlu. Są to między innymi wagi sklepowe i magazynowe, skanery kodów kreskowych, monitory dotykowe, drukarki paragonowe. Posnet to także kompletne rozwiązania dla stanowiska kasowego. Główne zalety urządzeń POSNET to między innymi nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne, wytrzymałość produktów, ergonomia i nowoczesny design.

Posnet to dobrze zorganizowana sieć dystrybucyjna i serwisowa: 6 oddziałów, 4 przedstawicielstwa regionalne, sieć około 1700 autoryzowanych dealerów w całej Polsce.

Odwiedź nasz sklep: Kasy fiskalne Posnet

 

Kasy fiskalne ElzabFirma Elzab od ponad 50 lat jest producentem sprzętu elektronicznego na skalę przemysłową. Spółka dysponuje unikalnym na polskim rynku doświadczeniem w zakresie projektowania i produkcji urządzeń w branży, w której wyznacznikami są złożona technologia, wyśrubowane terminy i wielkości dostaw..

Odwiedź nasz sklep: Kasy fiskalne Elzab

 

Kasy fiskalne ElzabACLAS Polska Sp. z o.o. jest wyłącznym w Polsce importerem i dystrybutorem produktów marki ACLAS tajwańskiej firmy Pinnacle Technology Corporation, która jest głównym udziałowcem Spółki.
Portfolio produktów firmy obejmuje praktycznie wszystkie urządzenia dla placówek handlu detalicznego i hurtowego, dla placówek gastronomicznych i usługowych, a w szczególności takie urządzenia jak kasy fiskalne, systemy POS, sklepowe wagi elektroniczne, czytniki kodów kreskowych, mobilne drukarki niefiskalne oraz szuflady kasowe i bezprzewodowe rozwiązania do restauracji.

Ponad 20-letnie doświadczenie na rynku urządzeń fiskalnych kluczowych pracowników ACLAS Polska sprawia, że bardzo dobrze znamy rynek, tworzymy, wybieramy oraz dostarczamy kompletne rozwiązania zapewniające naszym Klientom bezpieczeństwo i komfort pracy.

Odwiedź nasz sklep: Kasy fiskalne Aclas

 

Kasy fiskalne FarexEdata Polska Sp. z o.o. (wcześniej Farimex Polska Sp. z o.o.) prowadzi sprzedaż i serwis kas i drukarek fiskalnych. Produkty markowane są nazwami "Telestar", "Elemis" oraz, najnowsza z nich, "Farex". Firma Edata Polska należy do tureckiej firmy Edata International wchodzącej w skład międzynarodowej grupy kapitałowej AKFA Holding.

Urządzenia firmy Edata sprzedawane są w wielu krajach europejskich (Włochy, Węgry, Grecja, Rumunia, Serbia, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra), w Turcji oraz w krajach afrykańskich (m.in. Etiopia, Kenia, Rwanda, Zimbabwe, Tanzania).

Odwiedź nasz sklep: Kasy fiskalne Farex

 

Kasy fiskalne DatecsFirma Datecs-Polska Sp. z o.o. została zarejestrowana w styczniu 2001 roku. W pierwszym roku bardzo intensywnej działalności zostało przygotowanych kilka modeli kas fiskalnych, które uzyskały pozytywną decyzję Ministra Finansów. Produkty te pozwoliły firmie mocno zaistnieć oraz ugruntowały pozycję DATECS na rynku polskim. 
Sprawdzone, konstruowane w oparciu o najlepsze światowe technologie produkty w konkurencyjnych cenach oraz potencjał firmy w postaci doświadczonej kadry połączony z ogólnopolską siecią dystrybucji, profesjonalnym serwisem i marketingiem stały się fundamentem sukcesu firmy Datecs-Polska Sp. z o.o.

Odwiedź nasz sklep: Kasy fiskalne Datecs

 

Sharp - kasy fiskalnePoczątki obecnie olbrzymich firm mogą być niepozorne i skromne. Początkowo firma SHARP obrała sobie za cel wynalezienie "zawsze ostrego ołówka" (wtedy firma nazywała się "Ever Sharp Pencil" - 1915r.)- ołówka mechanicznego. Od tego pierwotnego założenia firma Pana Hayakawa była utożsamiana z konsekwentnym dążeniem do celu. Nawet dziś firma Sharp nadal pamięta o początkach i jest wierna swoim zasadom. Głównym celem jest poprawa jakości życia ludzi poprzez stosowanie najnowocześniejszych technologii i zaangażowanie w innowacyjność, jakość, ochronę środowiska, rzetelność i estetykę.

Historia firmy Sharp charakteryzuje się licznymi wynalazkami i patentami. Produkty marki SHARP charakteryzują się wysoką jakością wykonania, ergonomią, zastosowaniem nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań.

Odwiedź nasz sklep: Kasy fiskalne Sharp

 

Emar - urządzenia fiskalnePolska firma Emar usytuowana pod Warszawą od ponad 20 lat dostarcza innowacyjne urządzenia fiskalne (kasy, drukarki, bileterki). Firma Emar kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość swoich urządzeń. Zgodnie z tym założeniem wdrożono System Zarządzania Jakością wg ISO 9001:2009, który zapewnia właściwą realizację wszystkich procesów biznesowych wpływających na podnoszenie jakości urządzeń i usług (nie zapominając przy tym o dbaniu o środowisko naturalne oraz bezpieczeństwie pracy).

Odwiedź nasz sklep: Kasy fiskalne Emar

 

Incotex - kasa fiskalna MercuryIncotex Polska to firma wchodząca w skład rosyjskiego holdingu INCOTEX. Polski oddział powstał w 2006 roku. Flagowym produktem firmy Incotex jest kasa fiskalna Mercury. Charakteryzuje się przede wszystkim atrakcyjną ceną.

Holding Incotex uzyskał w 2004 roku certyfikat ISO 9001:2000.

Odwiedź nasz sklep: Kasa fiskalna Mercury

 

Kasy i drukarki fiskalne InnovaFirma INNOVA powstała w 2001 roku i od początku swojej działalności charakteryzuje się innowacyjnością i wysoką jakością swoich urządzeń. Głównymi założeniami firmy są tworzenie intuicyjnych urządzeń oraz jak najlepsza jakość i ergonomia użytkowania.

Obecnie INNOVA S.A. jest jednym z liderów rynku nowoczesnych urządzeń fiskalnych w Polsce.

Odwiedź nasz sklep: Kasy fiskalne Innova