Programy handlowe

W ofercie posiadamy proste w obsłudze lecz w pełni funkcjonalne i dostosowane do potrzeb rynku polskiego programy handlowe.

SYMPLEX - programy handlowe Insert - profesjonalne programy dla sprzedawców

 

W ofercie firmy Symplex znajdują się programy linii Small Business.
Są to między innymi:

  • Small Business Mini Kasa - prosty i tani program pomagający wprowadzić jednoznaczne nazwy towarów (zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem Ministerstwa Finansów)
  • Small Business Mini - program przeznaczony dla małych i średnich firm służący przede wszystkim do prostego fakturowania. W razie potrzeby i rozwoju firmy można rozszerzyć funkcjonalność programu do wersji sprzedaż.
  • Small Business Sprzedaż - program handlowy do kompleksowej obsługi małych i średnich firm. Współpracuje z urządzeniami fiskalnymi, jest prosty w obsłudze oraz posiada duże możliwości. Standardowo zawiera moduły: sprzedaż, zakup, umowy stałe, kontrahenci, kasa, KW bank, magazyny, inwentaryzacja, raporty, przesunięcia międzymagazynowe, produkcja. Dodatkowo funkcjonalność programu można rozszerzyć o moduły: kasy fiskalne, kadry i płace, książka przychodów i rozchodów, księga handlowa, praca w sieci.
  • Small Business Bistro - program stworzony dla branży gastronomicznej. Główne zalety to jego intuicyjność i prostota. Posiada zaawansowane funkcje i możliwości, a współpraca z licznymi urządzeniami (ekran dotykowy, drukarki fiskalne, itd.) sprawia, że program jest uniwersalny. Przykładowe funkcjonalności: dowolna ilość otwartych rachunków, do 99 różnych sal z definiowanym układem stolików i przypisaniem kelnerów do stolików, kilka zamówień przy jednym stoliku, szybkie wystawianie rachunków, obsługa wielu magazynów, komunikaty dla kucharzy przesyłane przez sieć (w wersji sieciowej).

Zapraszamy do sklepu internetowego DOTKOM - można tam wybrać oraz zakupić odpowiednią dla Państwa wersję programu Small Business

Firma InsERT to czołowy producent oprogramowania komputerowego
dla małych i średnich firm w Polsce.

Oferujemy Państwu program Subiekt GT o następującej charakterystyce:

Subiekt GT to sprawne narzędzie do obsługi działu handlowego, punktu usługowego, sklepu, punktu rzemieślniczego. Program Subiekt posiada bogatą funkcjonalność, cechuje się prostą, wręcz intuicyjną obsługą.

Podstawowe możliwości programu Subiekt GT to:

  • kompleksowa obsługa dokumentów magazynowych i handlowych
  • kartoteka kontrahentów, towarów i usług
  • rozdział dokumentów magazynowych i handlowych, generowanie faktur, dokumentów WZ
  • obsługa sprzedaży kredytowanej

Sprawdź program Subiekt GT w naszym sklepie - www.fiskalne.org