Szanowni Państwo!

Oferujemy profesjonalne urządzenia usprawniające i organizujące sprzedaż towarów i usług. Kasy fiskalne są głównym nurtem naszej działalności, na który kładziemy nacisk zarówno pod kątem jakości oferowanych urządzeń jak i dużego wyboru oraz pełnej rozpiętości cenowej. Mając na uwadze kompletne wyposażenie Państwa stanowisk sprzedaży oprócz kas fiskalnych oferujemy również wszelkie urządzenia współpracujące z kasami, tj. szuflady kasjerskie, czytniki kodów kreskowych, wagi sklepowe, itp. Dla firm posiadających dużą ilość towarów, wiele stanowisk kasowych oferujemy drukarki fiskalne skonfigurowane z komputerem zaopatrzonym w program handlowy - całość może pracować w sieci i posiadać liczne urządzenia peryferyjne (sprawdzarki, sieciowe wagi etykietujące, itp).

Wieloletnie doświadczenie i tysiące wdrożeń (ilość naszych Klientów w tym roku przekroczyła 5500 firm) oraz oferta zawsze dobrana pod potrzeby Państwa punktu sprzedaży sprawiają, że jesteśmy godni zaufania i polecenia. Działając głównie na terenie Górnego Śląska oferujemy atrakcyjne zarówno koszty dojazdu jak i szybki czas realizacji wdrożenia. Nie ograniczamy się jednak tylko do Śląska - prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski, a sprzedane przez nas urządzenia pracują praktycznie w każdym mieście w naszym kraju.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące oferty DOTKOM Sp. z o. o. prosimy o kontakt pod numerem telefonu 32 219-85-12 lub poprzez pocztę elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.