Witamy na stronie Dotkom

Szanowni Państwo!


Witamy na stronie DOTKOM.pl, która przybliży Państwu zakres naszej działalności. Zajmujemy się przede wszystkim sprzedażą i serwisem urządzeń fiskalnych (kasy fiskalne, drukarki fiskalne). Sprzedajemy także wagi sklepowe i magazynowe, czytniki kodów kreskowych, programy handlowe, metkownice, krajalnice, pakowarki, zgrzewarki, systemy POS (pełną ofertę znajdziesz w naszym sklepie internetowym: www.fiskalne.org).

Naszym głównym atutem jest doświadczenie, które zdobywamy nieprzerwanie od 2000 roku. Liczne wdrożenia, wzorowa i wieloletnia współpraca z największymi i najważniejszymi producentami urządzeń dla firm (np. Novitus, Posnet, Farex, CAS, Motorola), zdobyte certyfikaty i dyplomy, ale przede wszystkim, tysiące zadowolonych Klientów z całego kraju to niezaprzeczalne argumenty potwierdzające fakt, że jesteśmy godni zaufania, a powierzone zadania wykonujemy profesjonalnie i skrupulatnie.

Mamy nadzieję, że znajdziecie Państwo tutaj wszelkie informacje, które są Państwu potrzebne. Jeżeli jest jednak inaczej prosimy o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem 32 219-85-12. Zapraszamy także do naszego sklepu internetowego www.fiskalne.org

 

DOTKOM, czyli wyposażenie firm

Na wyposażenie firm składają się liczne urządzenia. W firmie Dotkom znajdą Państwo przede wszystkim:

 

DOTKOM, czyli najlepsze urządzenia

Współpracujemy z najlepszymi i największymi producentami oraz dystrybutorami kas i drukarek fiskalnych, czytników kodów kreskowych, wag, programów handlowych. Nasi pracownicy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach organizowanych przez producentów i dystrybutorów.

Przedstawiamy przykładowych producentów i dystrybutorów, z którymi współpracujemy:

Kasy i drukarki fiskalne:

NOVITUS POSNET FAREX SHARP EMAR

 

Wagi sklepowe:

CAS DIBAL

 

Czytniki kodów kreskowych:

CipherLAB DATALOGIC MOTOROLA

 

Programy handlowe:

SYMPLEX InsERT

 

Pozostałych producentów i produkty dostępne w naszej firmie można znaleźć w naszym sklepie internetowym, czyli na www.fiskalne.org.