Najtańsza kasa fiskalna kontra najlepsza kasa fiskalnaa

Dzień był chłodny. Pewnym krokiem do biura weszła kobieta w średnim wieku.

- Dzień dobry, chcę kupić najtańszą i najlepszą kasę fiskalną.
- Świetnie, ale po co Pani dwie kasy?..

Właśnie, czy da się kupić najtańszą i najlepszą kasę fiskalną?

Bardzo często spotykamy się z takimi właśnie wymaganiami - tania a dobra kasa. Odwracając sens - czy droga kasa fiskalna zawsze będzie dobrą kasą? O ile w zdaniu "najtańsza kasa fiskalna" sugerujemy się tylko jednym wyznacznikiem - ceną, i bierzemy pod uwagę kilka modeli kas z danego przedziału cenowego, to w przypadku "najlepszej kasy fiskalnej" temat staje się bardziej skomplikowany. Co właściwie oznacza "najlepsza" w odniesieniu do kas fiskalnych?

 

Najtańsza kasa fiskalna

W tym wypadku priorytetem wyboru będzie tylko i wyłącznie cena. Warto jednak pamiętać, że cena zakupu nie musi oznaczać ostatecznego kosztu, który będzie konsekwencją wyboru danego modelu. Najlepszym sposobem będzie spojrzenie na punkt sprzedaży w sposób kompleksowy i taki wybór kasy fiskalnej, aby spełniła w sposób optymalny pokładane w niej oczekiwania. Mówiąc bardziej przejrzyście - czy nasz punkt sprzedaży należy, oprócz kasy fiskalnej, wyposażyć także w czytnik kodów kreskowych, szufladę kasjerską, wagę handlową lub inne urządzenia, które powinny ze sobą współpracować. Po wyborze urządzeń składających się na punkt sprzedaży powinno się wybrać taką kasę fiskalną, która ma możliwość współpracy z nimi. Zapraszamy do kontaktu z nami - chętnie pomożemy w wyborze i doradzimy, które urządzenia będą najlepsze dla Twojej Firmy.

Na blogu w naszym sklepie internetowym prezentujemy kilka najtańszych propozycji wraz z wyliczonymi kwotami zwrotu, jaki można uzyskać przy zakupie pierwszych urządzeń fiskalnych. Realny koszt poniesiony na zakup kasy fiskalnej ogranicza się do kilkudziesięciu złotych. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami zawartymi w artykule: Najtańsza kasy fiskalne.

 

Najlepsza kasa fiskalna

Dla pewnej grupy klientów jakość kasy będzie uzależniona np. od wydajności akumulatora i długości działania kasy w terenie. Dla innej grupy najważniejsza będzie kopia elektroniczna lub długość rolki termicznej. Jeszcze innym wymaganiem może być możliwość podłączenia się do kasy poprzez internet z każdego miejsca na świecie (np. w celu generowania raportów lub kontroli pracy na kasie). Prawdę mówiąc, ile firm tyle wymagań. Dlatego najlepiej poradzić się naszego Eksperta, który bezpłatnie doradzi i pomoże w wyborze najlepszej dla Twojej firmy kasy fiskalnej (tel. 32 219 85 12, kom. 501 207 564).

Najlepszą kasą fiskalną jest kasa optymalnie dobrana do punktu sprzedaży.

 

Najgorsza kasa fiskalna

Obiektywnie patrząc, nie ma najlepszej kasy fiskalnej, nie ma także najgorszej kasy fiskalnej. Jest za to najtańsza oraz najdroższa kasa fiskalna. W takim kontekście między jedną a drugą kasą (zwracając uwagę na jej funkcjonalność, ilość opcji, złącz i zaawansowania technologicznego, prostoty obsługi, itp) jest olbrzymia przepaść. Patrząc jednak przez pryzmat stanowiska sprzedaży najbardziej zaawansowana kasa fiskalna (a co za tym idzie często najdroższa) może nie być w pełni wykorzystana i koszt zakupu nie zwróci się podczas jej pracy (inaczej - jej praca nie przełoży się na zysk w postaci oszczędności czasu, zasobów czy wygody obsługi).

Najgorszą kasą fiskalną jest kasa źle dobrana do punktu sprzedaży.

 

Najtańsza i najlepsza kasa fiskalna

Zapewne domyślasz się co napiszę - najlepszą i najtańszą kasą fiskalną jest kasa:

  • odpowiednio dobrana do punktu sprzedaży,
  • w cenie odpowiadającej Twoim możliwościom,
  • poparta rekomendacją naszego Eksperta (który pomoże dobrać odpowiednie dla Twojej firmy urządzenie).