Kasy fiskalne na dobre zagościły w naszej codzienności. Praktycznie wszędzie możemy się na nie natknąć. Nawet siedząc na kanapie przed telewizorem czekając na ulubiony program. Przesada? Bynajmniej, choć może to już pewnego rodzaju nasze zboczenie zawodowe.

 

Orange wypuściło serię reklam, których akcja działa się w kiosku lub jego bezpośredniej okolicy. Pierwszoplanowym aktorem był Robert Górski znany m.in. z Kabaretu Moralnego Niepokoju, który grał sprzedawcę. Różne osoby dowiadywały się dlaczego warto skorzystać z usług Orange. Ot i cała reklama. Przekaz nowoczesny z ciekawymi, subtelnymi efektami specjalnymi oraz... z kasami fiskalnymi w rolach statystów. Przy pierwszym kontakcie z tą serią reklam zauważyliśmy kasę Posnet Bingo HS. Zresztą zobaczcie sami. Przygotowaliśmy zestawienie screenów z zauważonymi kasami.

Orange Polska, reklama z Posnet Bingo

Orange Polska, reklama z Posnet Bingo

Orange Polska, reklama z Posnet Revo

Tutaj także Posnet Revo:

Orange Polska, reklama z Posnet Revo

Konkurencja nie pozostaje w tyle - czas na kasę marki Novitus:

Na powyższej fotografii możemy zauważyć, że twórcy reklamy źle założyli rolki papierowe w kasie. Tak, kasy fiskalne to nasza pasja.

 

Na koniec zagadka - co to za kasa fiskalna?

My wiemy. Ciekawi jednak jesteśmy Waszego zdania. Napiszcie proszę swój typ w komentarzach na https://www.facebook.com/tanie.kasy.fiskalne/ pod postem z zajawką tego artykułu.
Dla pierwszej osoby, która zgadnie przy najbliższym przeglądzie paczka rolek gratis.

Orange Polska, reklama z tajemniczą kasą

Oczywiście należy zaznaczyć, że materiały do tego artykułu pochodzą z kanału reklamowego Orange Polska.